Properties to rent in West Yorkshire

£650pcm
£150 pw
baths • 1 reception• 270 sq. ft
4 St John's Road,LeedsLS3
Added 10 Feb

£650pcm
£150 pw
baths • 1 reception• 269 sq. ft
4 St John's Road,LeedsLS3
Added 10 Feb

£995pcm
£230 pw
1 beds • baths • 1 reception• 560 sq. ft
4 St John's Road,LeedsLS3
Added 10 Feb

£995pcm
£230 pw
1 beds • baths • 1 reception• 560 sq. ft
4 St John's Road,LeedsLS3
Added 10 Feb

£1,080pcm
£249 pw
2 beds • baths • 1 reception• 850 sq. ft
4 St John's Road,LeedsLS3
Added 10 Feb

£1,180pcm
£272 pw
2 beds • baths • 1 reception• 850 sq. ft
4 St John's Road,LeedsLS3
Added 10 Feb

£1,195pcm
£276 pw
2 beds • baths • 1 reception• 850 sq. ft
4 St John's Road,LeedsLS3
Added 10 Feb

£1,195pcm
£276 pw
2 beds • baths • 1 reception• 850 sq. ft
4 St John's Road,LeedsLS3
Added 10 Feb

£1,000pcm
£231 pw
1 beds • baths • 1 reception• 775 sq. ft
Beecroft Street,Kirkstall, LeedsLS5
Added 10 Feb

£1,150pcm
£265 pw
1 beds • baths • 1 reception• 775 sq. ft
Beecroft Street,Kirkstall, LeedsLS5
Added 10 Feb

£1,175pcm
£271 pw
1 beds • baths • 1 reception• 775 sq. ft
Beecroft Street,Kirkstall, LeedsLS5
Added 10 Feb

£1,300pcm
£300 pw
2 beds • baths • 1 reception• 775 sq. ft
Beecroft Street,Kirkstall, LeedsLS5
Added 10 Feb

£1,350pcm
£312 pw
2 beds • baths • 1 reception• 775 sq. ft
Beecroft Street,Kirkstall, LeedsLS5
Added 10 Feb

£1,350pcm
£312 pw
2 beds • baths • 1 reception• 775 sq. ft
Beecroft Street,Kirkstall, LeedsLS5
Added 10 Feb

£1,425pcm
£329 pw
2 beds • baths • 1 reception• 775 sq. ft
Beecroft Street,Kirkstall, LeedsLS5
Added 10 Feb

£1,425pcm
£329 pw
2 beds • baths • 1 reception• 775 sq. ft
Beecroft Street,Kirkstall, LeedsLS5
Added 10 Feb
Showing 1-16 of 40 results